Başkent PIC - Tek seferde tüm uçuşlarınızın bitmesi hayal değil.

Öğrenci Yorumları

S/N Yorum
1 Kutay Yılmaz
İlk günden son güne kadar mükemmel bir deneyim yaşadım, safety arkadaşların bilgisi ve tecrübesiyle uçuşların her anında yeni şeyler öğrendim. Çok sayıda ve international meydanlara uçarak güzel tecrübeler edindim, kesinlikle bu yolda olan arkadaşlara öneriyorum.
2 Cengiz JAMAL
Yaklaşık 78 saatlik PIC uçuşumu BaşkentPIC ile uçtum ve 90 saati BaşkenPIC ile tamamlamak için sabırsızlanıyorum. Tecnam ile uçuşlarımı gerçekleştirdim ve cidden çok eğitici ve eğlenceli bir şekilde 9 farklı havalimanına uçuşlar gerçekleştirdik. Tamamiyle sizin isteğinize göre uçuş planı oluşturuyorsunuz, isterseniz touchgo çalışması yaparsınız, isterseniz aletli uçuş çalışması yaparsınız, isterseniz VFR uçuşun tadını çıkarırsınız. Uçuş haricinde konaklama ve ulaşım çok iyiydi. Her şey olması gerektiği gibiydi. Kesinlikle pic uçuşların tek adresi.
3 Emre CÖMERTOGLU
PIC uçuşum için Başkent PIC yi tercih ettim. Programa uygun olarak emniyetli olarak 45 saat PIC uçuşu gerçekleştirdim. Konaklama 1+1 suit odalarda tek kişi olarak gerçekleştirilmektedir. Olaya sadece PIC ucuşu yapmak olarak bakmayıp, kule konuşmaları, uçağa hakimiyet ve IR pratiği yapma konusunda teşvik eden Safety olarak görevli arkadaşlara teşekkür ederim.
4 Mehmet Alper Ozan
PIC'de kolaylık, tecrübe, bilgi vb.. çok daha özellik taşıyan Başkent PIC'i şiddetle tavsiye ederim.
5 Kaan Gezer
Tüm pic saatlerimi Başkent Pic de tamamladım. Mükemmel bir deneyimdi. 18 farklı meydana uçuş yaptık. Safetyler o kadar bilgili ve ilgililer ki hepsine tekrardan çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımı uçurma şansı buldum bu durum gerçekten size pilotluğu hissetmenizi sağlıyor. Diğer şirketler gibi yarın şuraya uçuyoruz demiyorlar yarın nereye gitmek istersin diyolardı. Tüm pilotaj camiasına kesinlikle tavsiye ediyorum, burada istediğiniz alanda pratik yapabilirsiniz. Emniyetli uçuşlarınız olsun
6 Hakkı Keskin
Pic uçuşlarımın 50 saatini Başkent PIC de tamamladım, bol bol TC antremanı ve IFR çalışması yapmanın yanı sıra, bir çok farklı hava meydanlarına Cross Country yaparak deneyim kazandım. Safety pilotlar ile iletişimim gayet olumluydu, kaldığım yerden de memnun kaldım. Tecnam ile yorulmadan hem eğitici hem de eğlenceli yolculuklar yaptım. Fiyat performansı olarak tavsiye edeceğim bir organizasyondur, herşey için teşekkürler.
7 Deniz Kaan
Safety olarak çalışan arkadaşlarımızın CRM ve teknik bilgileri yüksek seviyede bu sayede PIC uçuşlarınızı dolu dolu tamamlayabilirsiniz .Kaliteli çalışan ekip her konuda yardımcı oluyorlar ve meydan alternatifi oldukça fazla .
8 Yağız Damar
Baskent PIC de gecirdigim surec cok keyifli ve ogreticiydi. PPL egitiminden sonra hem isinin ehli olan kaptanlarla ucmak hem de egitimden farkli olarak komuta pilotu oldugunuzu hissettiren guzel bir deneyim, bu uzun ucuslari daha ogretici hale getiren Gokhan kaptanima da tesekkuru borc bilirim.
9 Melih
PIC uçuşlarımın bir bölümünü bu şirkette tamamlayan biri olarak bende birşeyler yazmalıyım diye düşündüm. Öncelikle bulundukları base itibariyle birçok meydana uçma imkanı sunuyorlar ve bu müthiş bir tecrübe kazandırıyor. Konaklama olarak sundukları evlerin konumu ve durumu gayet güzel, bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.Safety olarak uçan arkadaşlar gayet ilgili ve yardımseverdi ve Tecnam ile uçmak çok keyifliydi. Şimdi iki adet uçak daha katılmış filoya. Yolunuz açık olsun Emniyetli uçuşlar.
10 Denizhan sayısman
Yaptıgım 30 saat ucusun her dakikasından cok keyif aldım özellikle safety ekibi inanılmaz iyi kaliteli ve bilgili insanlar rotalar cok keyifli pic için türkiyedeki tek adres
11 Onur S
Yönetim , teknik , safety her alanda en iyisini sunmalarından dolayı cok memnun kaldım. Ucaklar cross country icin yeterli, safety arkadaslar bilgilerini paylasmaktan cekinmiyor. Konaklama sorunsuz.
12 Serhat Ünsal
Konaklama ve uçuşlar açısından başarılı bir organizasyon olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Uçuş tecrübesi açısından çok faydalı bir süreç. Safety ler Gökhan Hocam ve Gökberk Hocama da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bilgilerinden yeterince faydalandığımı düşünüyorum. PIC uçuşların gelişim açısından belirli bir kısmının Türkiyede yapılması gerektiğini düşünüyorum.
13 Denizhan sayışman
Öncelikle safety ekibi hepsi harika insanlar onlarla ucak güven veriyor gidilen meydanlar ve rotalar harika tekrardan herşey için teşekkürler
14 Hikmet
Baskent pic den cok memnun kaldim. Safety pilotlar cok anlayisli ve her konuda yardimci oluyorlar. Ulasim Istanbul dan cok kolay. Sizi karsiliyorlar ve kaliteli bir konaklama yapmanizi sagliyorlar. Gidilebilecek meydan alternatifi oldukca fazla ucus yapilan bolge manzara olarak da oldukca guzel.
15 Tuna Binyay
Safety olarak çalışan arkadaşlarımızın seviyeleri, iletişimleri aynı zamanda sosyal ilişkileri oldukça başarılıydı. Uçak bakımlarının zamanında yapılması, safety pilotların bilgilerini paylaşmaktan çekinmemeleri ve çeşitli uçuş destinasyonları ile dolu dolu 90 saati tamamladım. Yönetimin hep alanda olup olası sorunları çözmesi ve safety arkadaşların bir dost gibi yardımcı davranışları için teşekkür ederim.